PUR4U Roman Skowroński

, Tel: 510 570 580, Email: info@pur4u.pl,
Kaliszkowice Kaliskie 161, 63-510, Mikstat, woj. wielkopolskie,
NIP: 5140286708
+48 510 570 580 | Ostrzeszów
MIESZKAJ LEPIEJ I TANIEJ
Ocieplanie Pianą, Polimoczniki, Izolacje Natryskowe
Autoryzowany Wykonawca LALLAFOM® USA
+48 510 570 580 | Ostrzeszów

PUR4U Izolacje Natryskowe wielkopolskie

izolacja natryskowa

Poliuretanowe ocieplenia budynków – PUR4U Ostrzeszów

Firma zajmuje się natryskowym ocieplaniem budynków i izolacjami w technologii poliuretanowej. Po zdobyciu celnych spostrzeżeń, szerszej informacji i niezmiernie pochlebnych opinii na temat efektywności izolacyjnych systemów natryskowych, postanowiliśmy przyczynić się do propagowania energooszczędnego, bezpiecznego i ekologicznego budownictwa.

Izolacje natryskowe w rejonach Ostrzeszów, Kalisz, Kępno, Ostrów Wlkp, Syców, Krotoszyn, Wieruszów, Namysłów, Wieluń, Sieradz.

Firma PUR4U świadczy usługi w obrębie kilku województw w zakresie najefektywniejszej metody izolacji i dociepleń w budownictwie, jaką jest obecnie natryskowa piana poliuretanowa. Oceniliśmy w tym zakresie potencjał dostępnych produktów na rynku. Bezkonkurencyjne pod względem jakości i bezpieczeństwa okazały się wyroby firmy LALLAFOM® USA. Dołączyliśmy do grupy Autoryzowanych Wykonawców tego amerykańskiego producenta. Przeszliśmy dogłębne szkolenia, wymagane przez jakościowy program producencki, które zaowocowały Certyfikatem Autoryzacji naszej firmy w zakresie prawidłowej aplikacji izolacji natryskowych i powłok silikonowych w technologii LALLAFOM® USA. Posiedliśmy dogłębną wiedzę na temat ocieplenia poddaszy, izolacji fundamentów, termoizolacji dachów, hydroizolacji, wygłuszania pomieszczeń itd. Przekładamy to wszystko na prawidłową realizację izolacji natryskowych w obsługiwanych przez nas rejonach. Uzyskaliśmy także status Firmy Akredytowanej i rekomendowanej przez Europejską Organizację Poliuretanowych Izolacji Natryskowych (www.eopin.org). Posiadamy najwyższej klasy sprzęt natryskowy wiodącego producenta maszyn do przetwarzania poliuretanów.

Ocieplenia natryskowe w oczach Inwestorów

Klienci są pełni podziwu i oszołomieni nie tylko szybkością prac (zazwyczaj1dzień/dom), ale równoczesną dokładnością wykonania poliuretanowego ocieplenia natryskowego. Nie ma dla nich wątpliwości, że trudno o szczelniejszą metodę izolacji budynku. Metodę przy której kształt przegród budowlanych (nawet tych wysoce skomplikowanych) nie ma żadnego znaczenia dla precyzji i dokładności wykonania instalacji.

Dlaczego warto wybrać ocieplenie natryskowe wykonywane przez firmę PUR4U Ostrzeszów?

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i z pasją. Dobieramy najbardziej właściwy rodzaj produktu dla danej specyfiki inwestycji. Mamy świadomość znaczenia każdej czynności w procesie wytworzenia i nanoszenia pian natryskowych. Nie rozcieńczamy komponentów oraz sprawdzamy jakość piany poliuretanowej na każdym etapie instalacji. Udzielamy pisemnej, bezterminowej gwarancji producenta na jakość używanego materiału. Jeśli chciałbyś zostać kolejnym zadowolonym posiadaczem izolacji z poliuretanowej piany natryskowej w województwie wielkopolskim, łódzkim, opolskim, dolnośląskim – zapraszamy do kontaktu z nami.


Mieszkaj lepiej i taniej – użytkuj komfortowo
Izolacje Natryskowe Ostrzeszów

Certyfikaty Autoryzacji LALLAFOM® USA